Organogram Directie & coördinatie

Johan Wagemans
Algemeen directeur – Directeur campus Kasteelpleinstraat
johan.wagemans@slca.be

Martine Van Peteghem
Leerlingenbegeleider campus Kasteelpleinstraat
martine.vanpeteghem@slca.be

Ellen De Rijck
Leerlingenbegeleider campus Kasteelpleinstraat
ellen.deryck@slca.be

Filip Preckler
Directeur Campus Amerikalei – Eerste graad & Kantoor Verkoop 
filip.preckler@slca.be

Paul Van Hoey
Coördinator Campus Amerikalei
paul.vanhoey@slca.be

Dries Cautereels
Leerlingenbegeleider campus Amerikalei
dries.cautereels@slca.be
Walter Maes
Prefect campus Amerikalei
walter.maes@slca.be
Eva Vos
Prefect campus Kasteelpleinstraat
eva.vos@slca.be

Ingrid Van Roy
Directeur basisonderwijs – kleuterschool
ingrid.vanroy@slca.be

Rose Vanhese
Directeur basisonderwijs – lagere school
rose.vanhese@slca.be

Krista De Ridder
Directeur logistiek
krista.deridder@slca.be

Linda Fret
Financieel en administratief directeur
linda.fret@slca.be

Joris Dinet
Technisch ICT Coördinator
joris.dinet@slca.be