Organogram Directie & coördinatie

Johan Wagemans
Algemeen directeur – Directeur campus Kasteelpleinstraat
johan.wagemans@slca.be

Martine Van Peteghem
Leerlingenbegeleider campus Kasteelpleinstraat
martine.vanpeteghem@slca.be

Ellen De Rijck
Leerlingenbegeleider campus Kasteelpleinstraat
ellen.derijck@slca.be

Filip Preckler
Directeur Campus Amerikalei
filip.preckler@slca.be

Paul Van Hoey
Coördinator Campus Amerikalei
paul.vanhoey@slca.be

Dries Cautereels
Leerlingenbegeleider campus Amerikalei
dries.cautereels@slca.be

Sylvie Kuijpers
Leerlingenbegeleider campus Amerikalei
sylvie.kuijpers@slca.be

Jessica Peeters
Prefect campus Amerikalei
jessica.peeters@slca.be

Dirk Magis
Prefect campus Kasteelpleinstraat
dirk.magis@slca.be

Charlotte De Group

Monique Lescouhier

 

Directeur basisonderwijs – kleuterschool

charlotte.degroup@slca.be

monique.lescouhier@slca.be

Dirk Raijmaekers
Directeur basisonderwijs – lagere school
dirk.raijmaekers@slca.be

Koen Huyck
Directeur logistiek
koen.huyck@slca.be

Linda Fret
Financieel en administratief directeur
linda.fret@slca.be

Joris Dinet
Technisch ICT Coördinator
joris.dinet@slca.be