Aanmelden en inschrijven in de basisschool

INFORMATIE VOOR OUDERS VAN LEERLINGEN VAN ONZE DERDE KLEUTERKLAS

De leerlingen van onze derde kleuterklas stromen automatisch door naar ons eerste leerjaar. Ouders van deze kinderen moeten dus niet aanmelden of inschrijven.

INFORMATIE VOOR OUDERS DIE NIEUWE LEERLINGEN WENSEN IN TE SCHRIJVEN EN AL 1 KIND OF MEERDERE KINDEREN IN ONZE BASISSCHOOL HEBBEN

Ouders die nieuwe leerlingen wensen in te schrijven én al kinderen in onze basisschool hebben, moeten deze 3 stappen doorlopen:

1/ Zich aanmelden via https://meldjeaanbasis.antwerpen.be/ in de voorrangsperiode: vanaf 27 januari van 09.30 uur tot en met 7 februari 2020 tot 17.00 uur.


2/ Op woensdag 19 februari 2020 vanaf 10.00 uur ontvangen ze een e-mail met bevestiging in het postvak op meldjeaan. Nu moeten ze een afspraak maken met het schoolsecretariaat via 03/201 48 80 (vraag naar Hilde De Weerd) om het kind effectief in te schrijven.

3/ De ouders komen de afspraak na en schrijven het kind in op onze school. Nu is de plaats officieel gegarandeerd!

INFORMATIE VOOR OUDERS DIE NIEUWE LEERLINGEN WENSEN IN TE SCHRIJVEN EN NOG GEEN KINDEREN IN ONZE BASISSCHOOL HEBBEN

Ouders die nieuwe leerlingen wensen in te schrijven kunnen terecht op onze infodag op zaterdag 7 maart 2020
(Kasteelpleinstraat 31, van 10.00 tot 17.00 uur doorlopend).
Van harte welkom!


Als ze hun kind willen inschrijven op onze school, moeten ze deze 3 stappen doorlopen:

1/ Zich aanmelden via https://meldjeaanbasis.antwerpen.be/ vanaf 2 maart van 9.30 uur tot en met 31 maart 2020 tot 17.00 uur. Om meer kans te hebben op een plaats, moeten ze onze school de voorkeur geven en op plaats 1 noteren!

2/ Op donderdag 30 april 2020 ontvangen ze een e-mail met bevestiging of weigering in het postvak op meldjeaan. In geval van bevestiging moeten ze tussen 4 en 7 mei 2020 een afspraak maken met het schoolsecretariaat via 03/201 48 80 (vraag naar Hilde De Weerd) om het kind effectief in te schrijven.

3/ De ouders komen de afspraak na en schrijven het kind in op onze school. Nu is de plaats officieel gegarandeerd!

Opmerking 1 : Alle kinderen geboren in 2018 kunnen dit jaar voor het eerst aangemeld worden, óók de kinderen die geboren zijn tussen 18 november 2019 en 31 december 2019, ook al kunnen ze pas op 1 september 2022 effectief naar school. Meld ook in dit laatste geval nu al aan.

Opmerking 2: Het tijdstip waarop je je kind aanmeldt, is niet van belang. Je moet je kind wel aanmelden binnen de aangegeven periodes. Tijdens deze aanmeldingsperiodes kan je ook altijd je gegevens aanpassen. Je kan je kind dus zonder tijdsdruk aanmelden.