Gewijzigde informatie betreffende aanmelden en inschrijven op onze school

BASISSCHOOL

De leerlingen van onze derde kleuterklas stromen automatisch door naar ons eerste leerjaar. Ouders van deze kinderen moeten dus niet aanmelden of inschrijven.

– Ouders die nieuwe leerlingen wensen in te schrijven én al kinderen in onze basisschool hebben, moeten zich aanmelden in de voorrangsperiode: vanaf 1 februari van 09.30 uur tot en met 15 februari 2019 tot 17.00 uur.

Ouders die nieuwe leerlingen wensen in te schrijven kunnen terecht op de  infodag op zaterdag 26 januari 2019. Zij moeten dan aanmelden vanaf 1 maart van 9.30 uur tot en met 29 maart 2019 tot 17.00 uur.

– Meer info over het aanmelden vindt u via: https://meldjeaanbasis.antwerpen.be/

SECUNDAIRE SCHOOL

Kom je naar het eerste jaar?

Op zaterdag 16 maart 2019 organiseren we in onze campus Amerikalei (Amerikalei 32 te Antwerpen) een info-ochtend. Tussen 9.30 uur en 13.00 uur kan je een geanimeerde en actieve rondleiding maken doorheen de school waarbij je kan kennismaken met leerlingen én leerkrachten.

Klik hier voor ons gloednieuw project in Antwerpen!

Hoe verloopt de inschrijving?

Voorrangsperiode

Voor het schooljaar 2019-2020 moeten alle scholen in Antwerpen werken met het centraal aanmeldregister Meldjeaan.
Van woensdag 13 februari 2019 (om 9.30 uur) tot woensdag 27 februari 2019 (om 17.00 uur) loopt een voorrangsperiode. Broers en zussen van reeds ingeschreven leerlingen in het secundair onderwijs van onze school en kinderen van personeelsleden kunnen zich dan aanmelden. Dit gebeurt via https://meldjeaansecundair.antwerpen.be. Het tijdstip van aanmelden binnen deze periode speelt geen rol. De communicatie over de toewijzing van deze voorrangsgroepen gebeurt op maandag 11 maart 2019.

Opgelet: leerlingen van ons zesde leerjaar stromen NIET automatisch door naar het eerste jaar secundair. Ook zij moeten de algemene anmeldprocedure volgen.

 Aanmelden zonder voorrang

Alle andere leerlingen kunnen zich via https://meldjeaansecundair.antwerpen.be aanmelden van vrijdag 15 maart 2019 (om 9.30 uur) tot vrijdag 5 april 2019 (om 17.00 uur). Het tijdstip van aanmelden binnen deze periode speelt geen rol. De criteria die de toewijzing bepalen zijn voorkeur (welke school je op nummer 1 zet bij je voorkeurscholen) en toeval. De communicatie over de toewijzing gebeurt voor deze leerlingen op donderdag 2 mei 2019.
De leerlingen die een toewijzingsticket voor het Sint-Lievenscollege hebben gekregen, moeten zich nog komen inschrijven. Voor broers en zussen en kinderen van personeel gebeurt dat tussen maandag 18 maart 2019 en vrijdag 5 april 2019.
Voor de andere inschrijvingen gebeurt dat tussen vrijdag 10 mei en dinsdag 4 juni.
Wij zullen hen opbellen om in deze periode een afspraak te maken.

Wil je inschrijven in het 2de tot en met 7de jaar?

Je kan je aanmelden vanaf dinsdag 23 april 2019. Je maakt hiervoor een afspraak bij de directie (03 201 48 80).